Prémiový profil s online kalendářem

Více času pro Vás

Chcete rozvíjet svoji praxi, ale od práce Vás neustále něco odvádí? Neztrácejte čas zbytečnými formalitami a věnujte se pacientům. O zbytek se postaráme my.

 

Automatické objednávání pacientů 24/7

Vedení ordinace je časově velmi náročná práce, a to hlavně v případě, když Vám kromě sestry nebo asistentky nikdo nepomáhá. Používáním kalendáře návštěv můžete ušetřit až 30% času. Pacienti se budou na volné termíny objednávat sami a Vy nebudete ztrácet čas zvedáním telefonů.

S online kalendářem bude Vaše recepce fungovat non-stop. 

Až o 65% méně zapomětlivců

Systém automatických potvrzení a připomínek SMS pacientům objednanou návštěvu několikrát připomene, takže je téměř nemožné na ni zapomenout. A pokud pacient potřebuje návštěvu zrušit, stačí mu jedno kliknutí. Ve výsledku se počet pacientů, kteří k Vám do ordinace vůbec nedorazí, sníží až o 65%.

Připomínkový systém můžete zdarma využívat i pro své stávající pacienty, kteří se k Vám objednávají telefonicky nebo přímo v ordinaci. Stačí, když jejich návštěvu zapíšete do svého kalendáře!

 

75% 

pacientů považuje připomínkový systém SMS za zajímavou nadstandartní službu.

95%

pacientů by chtělo, aby jim ordinace termín návštěvy připomenula několik dní předem.

65%

o tolik procent se sníží počet pacientů, kteří na návštěvu zapomenout a nepřijdou.

Dostupný vždy a všude 

Kalendář návštěv můžete pohodlně spravovat přes počítač ve Vaší ordinaci, z tabletu při cestě do práce nebo přímo z Vašeho telefonu pomocí mobilní aplikace, kdekoliv právě jste.

Je Vaší pravou rukou sestřička? Dejte přístup do kalendáře i jí a získejte více času pro své pacienty! Každá změna je v kalendáři viditelná pro všechny uživatele, a to hned po jejím provedení.


4835

průměrně tolik pacinetů se každý měsíc objedná k lékaři pomocí Online kalendáře návštěv. 

2%

pouze tolik pacientů objednaných přes náš systém na návštěvu nedorazí. 

Noví pacienti pouze když je chcete!

Víme, že příjem nových pacientů omezují pojišťovny svými limity a vytíženost ordinace v průběhu roku kolísá.

Profil je plně flexibilní a lékař ho může přizpůsobit svým potřebám. Stojíte o přísun nových pacientů? Umístěte na svůj profil označení “Přijímám nové pacienty”.

Vaši pacienti preferují osobní objednávání? I pro Vás máme řešení! Kalendář lze na profilu ukrýt a pacienty do něj zapisovat na základě telefonických a osobních objednávek.

Vysoká pozice v Google i Seznam

Stvoření www stránky a její umístění na přední pozice ve výsledcích vyhledávání je dlouhý a finančně názočný proces, který ovlivňuje mnoho faktorů. Měsíční náklady se mohou pohybovat v řádu stokorun až desetitísíců korun a výsledek je přesto nejistý. My už na první pozici jsme!

Při zvolení Prémiového profilu nemusíte do získání pozice investovat ani korunu navíc - všechny informace potřebné pro pacienty zveřejníte na jednom místě.

pl_dz_premium_2_26.png

Zjistěte, kolik času můžete ušetřit

Zadejte svoje kontaktní údaje a náš konzultant se Vám ozve zpět.