Spokojení klienti o nás:

MUDr. Halina Kačinskástars, gynekolog z Prahy

S portálem Známý lékař jsem velmi spokojená, využíváme služeb portálu už asi rok. Všem pacientkám i nám je velkým přínosem objednávací kalendář. Ušetří to spoustu času, je také dobré, že pacientky mohou zanechat svůj názor a dojem z návštěvy ordinace. V dnešní době je hlavním zdrojem informací internet, takže to určitě pacientkám pomůže při výběru lékaře.


Boris Ljubčenkostars, fyzioterapeut z Prahy

Objednávácí systém ZnámýLékař používám od roku 2013. S postupným navyšováním počtu pacientů, vzrostl i podíl mého času věnovaného objednávání a konzultacím. Musel jsem se rozhodnout mezi osobní asistentkou, zdravotní sestrou nebo elektronickým objednáváním. Zvolil jsem si systém ZnámýLékař , který už skoro třetím rokem splňuje mé očekávání. Považuji tento portál za velice užitečný, protože mi v pracovní době šetří čas, který mohu věnovat ošetření pacienta. Portál je velice přehledný a umožňuje pacientům rychlé a snadné objednání. Na základě osobních zkušeností jednoznačně mohu tento elektronický systém objednávání doporučit všem specialistům.


MUDr. Jiří Klečka, Ph.D.starsurolog z Plzně

Na portálu Známýlékař.cz mám svůj profesní profil již skoro dva roky a portál hodnotím velice pozitivně. Umožňuje pacientům rychlý přístup k informacím týkajících se daného lékaře. Naprosto bezchybně funguje systém objednávaní pacientů přes elektronický objednávací kalendář, který pacientům připomíná i blížící se den návštěvy a její čas.


Mgr. Blanka Šimkovástarspsycholog z Brna

Se službou Známý lékař jsem moc spokojená. Mám pocit, že spolupráce funguje perfektně. Mám i dobrý ohlas od mých klientů (potvrzovací sms, Google kalendář). Vždycky, když jsem si nevěděla rady s nějakou technickou věcí a zavolala jsem k vám, hned jste byli velmi ochotní. Takže: maximální spokojenost!


MUDr. Pavel Ovísekstarsotorinolaryngolog z Brna

S portálem obecně jsem spokojen, díky němu jsem dostal možnost informovat pacienty o své osobě lékaře, fotky přiblížily moji ordinaci a odkaz na moje webové stránky poskytl pacientům kompletní informaci. Díky profilu na Znamylekar.cz jsem získal řadu pacientů.


Mgr. Dušan Gregorstarspsycholog z Prahy

S portálem jsem celkově spokojen. Spokojený jsem i se vstřícnou zákaznickou podporou.


Denisa Babáková, DiSstarsdentální hygienistka z Prahy

Ohledně spolupráce nemohu jinak než vyjádřit spokojenost. Z mého pohledu (a zároveň i z pohledu mých pacientů) je stěžejní možnost on-line objednání a názory. To, co od portálu očekávám, splňuje.


PhDr. Petr Beroušekstarspsycholog z Prahy

Pro mě je velkým přínosem online kalendář. Během prvních 2 měsíců užívání jsem přes něj získal 12 nových pacientů.


MUDr. Antonín Kaprálstarsgynekolog z Prahy

Možnost online objednávání by dle mého názoru měla poskytovat každá moderní ordinace.


MUDr. Petr Kolářstarsgynekolog z Hlučína

ZnamyLekar.cz pokládám za velice užitečný. Mně, stylu mé práce a přístupu k pacientkám velice vyhovuje.

 

Přidejte se k našim spokojeným klientům ještě dnes >>>  Koupit