Prémiový profil s online kalendářem

Více pacientů pro Vaši ordinaci

Chcete rozvíjet svou ambulanci a získat nové pacienty? U nás jste na správném místě! Jsme největší služba spojující pacienty a lékaře - v České republice i celosvětově. Každý měsíc zprostředkujeme více než 130.000 návštěv lékaře!

pl_dz_sect_03.png

800.000 pacientů měsíčně na dosah ruky 

Každý měsíc nás navštíví 800.000 pacientů, kteří hledají lékaře. Právě na našem portálu si specialistu vyberou a objednají se k němu na návštěvu přes kalendář návštěv.

Lepší místo pro zisk nových pacientů nenajdete!

Počet  uživatelů portálu   
ZnamyLekar.cz neustále stoupá

pl_dz_legend_07.png
pl_dz_icon_03.png

Profesionální profil na internetu

Informace o Vašich zkušenostech a odborných znalostech, neomezený počet fotografií a atraktivní vzhled profilu Vám umožní vyniknout nad konkurencí a přivést pacienty právě k Vám.Ukažte se v tom nejlepším světle, zvyšte svoji důvěryhodnost a budujte si image uznávaného odborníka.

4x

více pacientů zvolí lékaře, 
který poskytuje informace o svých službách

pl_dz_premium_2_03.png

Až 23 nových pacientů každý měsíc

Už nikdy nepřijdete o pacienta kvůli tomu, že mu nejste schopni nabídnout vhodný termín. Díky Kalendáři návštěv si pacienti vyberou datum a čas návštěvy, které jim nejlépe vyhovuje a ve třech jednoduchých krocích se k Vám objednají. 

Na rozdíl od Vaší recepce, kalendář návštěv funguje non-stop,  24 hodin denně, 7 dní v týdnu.


30%

návštěv z online kalendáře je objednáno mezi 19.00 - 8.00 hodinou, tedy mimo Vaše ordinační hodiny.

MUDr. Jiří Klečka, Ph.D.starsurolog z Plzně

Na portálu Známýlékař.cz mám svůj profesní profil již skoro dva roky a portál hodnotím velice pozitivně. Umožňuje pacientům rychlý přístup k informacím týkajících se daného lékaře. Naprosto bezchybně funguje systém objednávaní pacientů přes elektronický objednávací kalendář, který pacientům připomíná i blížící se den návštěvy a její čas.

pl_dz_premium_2_11.png

Až 10x větší návštěvnost

Prémiové profily se vždy zobrazují jako první a jejich návštěvnost je až 10x vyšší než u profilů zdarma. Lékaře se zapnutým online kalendářem navíc dodatečně zviditelňujeme pomocí objednávacích banerů a doporučení. Větší návštěvnost znamená více objednaných návštěv.


pl_dz_premium_2_17.png

Vysoká pozice v internetových vyhledávačích

Bez dalších výdajů.

Vytvoření a umístění webových stránek tak, aby se zobrazovaly v horní části výsledků je zdlouhavý a nákladný proces, který Vás může stát až několik tisíc korun měsíčně.

My už na první pozici jsme! S námi nemusíte na optimalizaci webových stránek utratit ani korunu!

pl_dz_premium_2_20.png

Platíte jenom za to, co opravdu dostanete

Konečné výsledky jsou pro nás stejně důležité jako pro Vás. Svým klientům neúčtujeme drahé sliby, ale pouze hmatatelné výsledky. Proto platíte pouze za pacienty, kteří se objednají a k Vám do ordinace opravdu dorazí.  

Ceník »

pl_dz_premium_2_26.png

Zjistěte, kolik nových pacientů můžete získat.

Zadejte svoje kontaktní údaje a náš konzultant se Vám ozve zpět.