Prémiový profil

Ochrana, sledování a budování image odborníka

Víme, že dobrá pověst a reputace odborníka je to nejcennější, co lékař má. Provází ho celý jeho profesní život a ovlivňuje důvěru stávajících, ale i nových pacientů. 

Mějte přehled o tom, co se v souvislosti s Vaším jménem na internetu děje, prezentujte se na NEJ portálu pro lékaře a pacienty a získejte ideální startovní pozici k tomu, jak svou reputaci na internetu aktivně budovat a vylepšovat.

 

Vše na jednom místě

Jsme nejnavštěvovanějším portálem českého internetu, na němž pacienti hledají lékaře, objednávají se k nim do ordinace a následně pomocí komentářů sdělují své dojmy z návštěvy. Měsíčně mámě až 800.000 návštěvníků.

Už nemusíte zmínky o Vás hledat po všech čertech. S námi budete schopni budovat svoji image na jednom místě.

Okno do Vaší ordinace

Obrazové informace jsou lidským mozkem zpracovávány až 60.000 x rychleji než informace textové a pozornost návštěvníků Vašeho profilu je z velké části věnována fotogalerii.

Díky Prémiovému profilu můžete do galerie přidat libovolné množství fotografií - ukažte prostory ordinace, pochlubte se moderním vybavením, představte sebe i Váš personál.

63

průměrně tolik názorů pacienti přidají na náš portál každý den

78%

pacientů uvedlo, že internet používá k vyhledávání informací z oblasti zdraví 

54%

pacientů se domnívá, že dobře zvolený způsob prezentace lékaře může zvednout jeho prestiž 

Názory a hodnocení

Nic nepomůže Vaší pověsti tak, jako pozitivní názory a doporučení od pacientů. Je to jednoznačný důkaz o Vaší profesionalitě a skvělém přístupu k pacientům.

Pomůžou Vám však také názory negativní, pokud na ně věcně a vyváženě odpovíte. Narozdíl od jiných diskusních portálů, u nás můžete na názor vždy reagovat a celou situaci uvést na pravou míru. Vyvážená odpověď přispěje k budování Vašeho dobrého jména a utvrdí Vaše okolí v tom, že jste rozumný a racionální člověk, který umí pracovat s kritikou.


80%

všech názorů na na portálu je pozitivních 

4,2*

průměrné hodnocení na jednoho lékaře 

MUDr. Pavel Ovísekstarsotorinolaryngolog z Brna

S portálem obecně jsem spokojen, díky němu jsem dostal možnost informovat pacienty o své osobě lékaře, fotky přiblížily moji ordinaci a odkaz na moje webové stránky poskytl pacientům kompletní informaci. Díky profilu na Znamylekar.cz jsem získal řadu pacientů.

Moderní způsoby komunikace

Odpovídání na dotazy pacientů je příležitost k prezentaci svých odborných znalostí a názorů, ale také k prezentaci své lidské stránky. Nechte pacienty nakouknout k Vám do ordinace a ukažte jim, jakým způsobem pracujete.

informacje_2-1.png

Jako diplom na stěně

Rozšířené kategorie Prémiového profilu Vám umožní prezentovat svoji osobu odborníka v tom nejlepším světle. Informujte své pacienty i širokou veřejnost o své kvalifikaci a úspěších.

Je to jako diplom na stěně Vaší ordinace, online ho však mohou vidět všichni.

pl_dz_premium_2_26.png

Zjistěte, jak by mohl vypadat Váš prémiový profil.

Zadejte svoje kontaktní údaje a náš konzultant se Vám ozve zpět.